رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

لغو اکران اکران «چطوری کریس ۲»!

بیرو به درویش گفته مشکلش جدی نیست اما در صحبت با یکی از اعضای کادر پزشکی پرسپولیس گفته درد دارد. در صورت خفیف‌ترین درجه کشیدگی او یک هفته تا ۱۰ روز بیرون خواهد بود اما اگر همسترینگش پاره شده باشد حداقل چهار هفته دور از میدان خواهد بود و اینطوری غیر از بازی النصر شاید دربی و الدحیل را هم از دست بدهد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایران ورزشی، دقیقه ۱۹ بازی تیم ملی با بلغارستان، علیرضا بیرانوند قصد کرد تا با پرتاب دست بلند حمله سریعی را پایه‌ریزی کند و ورزشگاه پلدیف را به خاطر آنچه به خاطرش رکورددار شده، متحیر کند اما شاید نمی‌دانست که این خودنمایی منجر به مصدومیت و احتمالاً از دست دادن یکی از مهم‌ترین بازی‌های باشگاهی پرسپولیس طی سال‌های اخیر شود.

درست بعد از مصدومیت بیرو موجی از نگرانی در صفحات هواداری پرسپولیس راه افتاد و کم‌کم دلواپسی‌ها بیشتر شد. جمله «نه بابا»ی محمدرضا اخباری وقتی بیرانوند مدل مصدوم شدنش را تعریف می‌کرد، نشان می‌داد مصدومیت گلر ملی‌پوش پرسپولیس جدی است.

بعد از این اتفاق تلخ همه پرسپولیسی‌ها نگران شدند که اگر گلر مطمئن‌شان به بازی ۲۸ شهریور با النصر نرسد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اینجا بود که همه یاد رد کردن احمد گوهری و جذب نشدن دروازه‌بان ذخیره افتادند و نگرانی‌ها بیشتر هم شد بخصوص اینکه مصدومیت بیرو درست ۱۲ روز قبل از مصاف اول آسیایی پرسپولیس با النصر اتفاق افتاد.
بعد از رسمیت یافتن این مصدومیت، باشگاه پرسپولیس و کادر پزشکی‌اش اعلام کردند به محض اینکه تیم ملی برگردد بیرو باید از پای مصدومش ‌ام‌آرآی بگیرد و گزارش این ‌ام‌آرآی میزان مصدومیت او را مشخص خواهد کرد. در عین حال اخبار متناقضی درباره میزان مصدومیت او به گوش رسید. در حالی که به نظر می‌رسید این مصدومیت جدی است دیروز یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرد طبق معاینات اولیه به نظر می‌رسد مشکل بیرو چندان جدی نیست و امیدواری‌های او برای حضور در مصاف با النصر زیاد شده.

دیروز یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بیرانوند در صحبت تلفنی که با درویش داشته، اعلام کرده شرایط بدی ندارد و امیدوار است به بازی النصر برسد. در عین حال دیروز ظهر بیرانوند همراه کاروان تیم ملی به تهران برگشت و بلافاصله برای انجام ‌ام‌آرآی اقدام کرد.

او در صحبت با اعضای کادر پزشکی پرسپولیس برعکس آنچه ظاهراً به درویش گفته بود ابراز امیدواری نکرد که به بازی النصر برسد اما ناامید هم نبود اما صراحتاً گفت درد دارد.

دیشب قرار بود کادر پزشکی تیم ملی و پرسپولیس درباره روند درمان بیرو جلسه مشورتی داشته باشند. پزشکان تیم ملی و پرسپولیس با هم تعامل دارند و طبیعتاً روند درمان این گلر ملی‌پوش چه در کمپ تیم‌های ملی چه در باشگاه پرسپولیس خیلی زود آغاز خواهد شد اما موضوع همان زمان بازگشت است و اینکه بیرانوند به مصاف حساس با النصر و یاران رونالدو خواهد رسید یا خیر؟

دیروز گفته شد گزارش‌ ام‌آرآی بیرانوند جمعه شب یا امروز صبح منتشر می‌شود و تا زمانی که این گزارش منتشر نشود هر چه گفته شود حدس و گمان است.

با این حال نکته اینجاست که اگر کشیدگی همسترینگ این دروازه‌بان در خفیف‌ترین حالت ممکن باشد یک هفته تا ۱۰ روز زمان نیاز خواهد داشت تا به بهبودی دست یابد که در این شرایط هم شاید بازی النصر را از دست بدهد. از طرفی اگر همسترینگ بیرو پاره شده باشد حداقل ۴ هفته دور از میدان خواهد بود و در این صورت او غیر از بازی با النصر، دربی حساس مقابل استقلال – اگر این بازی به تعویق نیفتد- و بازی با الدحیل را از دست خواهد داد که این می‌تواند بزرگترین ضربه ممکن به یحیی گل‌محمدی و تیمش در آستانه این بازی‌های بزرگ و تعیین‌کننده باشد چرا که با لغو احتمالی اکران «چطوری کریس۲» پرسپولیس برای مصاف با رونالدو، مانه و بروزوویچ فقط امیررضا رفیعی جوان و بی‌تجربه را درون دروازه دارد که حتی در یک بازی رسمی پرسپولیس برای دقایقی کوتاه هم به میدان نرفته است.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.