رسانه خبری این تیتر

ماجرای درگیری مرگبار در میدان مرکزی میوه و تره‌بار

مدیر میدان مرکزی تره‌بار خبر منتشره شده پیرامون نزاع مرگبار در میدان مرکز میوه‌وتره‌بار را رد کرد

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، سعید سالاری با اشاره به ویدیویی که ساعاتی پیش از یک نزاع جمعی در فضای مجازی منتشر و گفته شده بود که این نزاع در میدان مرکزی میوه و تره‌بار رخ داده و منجر به جان باختن چهار نفر و زخمی‌شدن ۲۰ تن دیگر شده است، گفت: این ویدئو منتشر شده مربوط به درگیری ماه گذشته است و خوشبختانه هیچ جانباخته‌ای هم نداشته؛ لذا ویدئو منتشر شده ارتباطی با شب گذشته ندارد و موضوع از صحت و سقم برخوردار نیست.

وی افزود: میدان مرکزی میوه و تره بار با وسعت ۲۷۰ هکتار و با دارا بودن ۱۳۶۰ حجره بار فروشی به عنوان یکی از قطب‌های اقتصادی و همچنین بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی کشور در حال فعالیت است.

سالاری با بیان اینکه با توجه به ارتباط صنفی فعالیت این اماکن، حجره داران این مرکز برابر قانون نظام صنفی کشور زیرنظر اتحادیه صنف حق‌العمل‌کاران یا همان بارفروشان فعالیت می‌کنند گفت: سازمان مدیریت میادین میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران نیز در راستای تامین امنیت میدان مرکزی به منظور عرضه مناسب محصولات شهروندان نسبت به استقرار عوامل انتظامی و امنیتی از قبیل کلانتری، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس امنیت و پلیس راهور اقدام کرده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، سالاری گفت: در زمینه این درگیری نیز با توجه به مشاجره صورت گرفته بین نفراتی از حجره داران که نهایتا منجر به درگیری فیزیکی نیز شد، برابر هماهنگی صورت گرفته با عوامل انتظامی در اسرع وقت نسبت به حضور در محل و دستگیری عوامل بر هم زننده نظم عمومی اقدامات لازم صورت گرفت. همچنین برابر دستور قضایی صادره، نسبت به پلمب واحد‌های صنفی مرتبط اقدام شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.