مرگ دلخراش یک خانواده سه نفره در ورامین + جزییات

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این در که این حادثه سه نفر جان باختند، اضافه کرد: در ساعت ۴:۳۰ پیکر یک مرد از زیر آوار خارج که هیچ گونه علائم حیاتی نداشت. عملیات جست‌وجو و نجات ادامه و در ساعت ۶ صبح، پیکر بی‌جان یک مادر و فرزند نیز از زیر آوار خارج می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از مستقل آنلاین؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: در پی ریزش آوار یک ساختمان مسکونی، سه نفر جان خود را از دست دادند.

«شاهین فتحی» بیان کرد: ساعت ۳:۴۵ دقیقه بامداد امروز پنجشنبه ۳ فروردین، گزارشی مبنی بر ریزش ساختمان مسکونی و ایجاد آوار در روستای خاوه شهرستان ورامین به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان تهران اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله دو تیم امداد و نجات از ورامین و دو تیم سگ زنده‌یاب از پیشوا به محل حادثه اعزام شدند.

فتحی بیان کرد: در کمترین زمان، تیم‌های اعزامی‌به منطقه رسیده و عملیات جستجو و نجات را در کنار سایر دستگاه‌ها انجام می‌دهند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این در که این حادثه سه نفر جان باختند، اضافه کرد: در ساعت ۴:۳۰ پیکر یک مرد از زیر آوار خارج که هیچ گونه علائم حیاتی نداشت.

فتحی عنوان کرد: عملیات جست‌وجو و نجات ادامه و در ساعت ۶ صبح، پیکر بی‌جان یک مادر و فرزند نیز از زیر آوار خارج می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شماره تلفن ۱۱۲ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث در سطح استان تهران است، افزود: علت این حادثه در ورامین مشخص نیست و علت وقوع آن را کارشناسان امر در دستگاه‌های مربوطه اعلام خواهند کرد.

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.