معرفی بنتلی فلاینگ اسپار مولینر با تریم بیرونی تیره‌رنگ بلک‌لاین

پس از موفقیت پکیج بلک‌لاین در کانتیننتال GT، بنتلی و بخش سفارشی داخلی آن یعنی مولینر، همان پکیج بیرونی تیره را برای سدان فلاینگ اسپار مولینر هم ارائه کرده‌اند.

به گزارش اینتیتر به نقل از پدال، این پکیج که با پیشرانه‌های V6 هیبریدی، V8 یا W12 قابل سفارش است، تمام تزئینات کرومی بیرونی فلاینگ اسپار را با نمونه‌های تیره‌رنگ جایگزین می‌کند.

با سفارش این پکیج، قاب نقره‌ای مات آینه‌های جانبی مشکی‌رنگ می‌شود و دریچهٔ روی گلگیرهای جلو هم به رنگ مشکی درمی‌آید تا نوشتهٔ نقره‌ای‌رنگ مولینر روی آن‌ها بیشتر به چشم بیاید. همچنین هرچند در جلوپنجرهٔ خودرو همچنان کمی کروم باقی می‌ماند اما ورودی هوای درون سپر کاملاً مشکی‌رنگ می‌شود. پکیج بلک‌لاین با دو نوع رینگ مختلف ارائه می‌شود که هردو ۲۲ اینچی هستند. رینگ‌های اول این پکیج تمام مشکی بوده و ویژگی خاصی ندارند اما سری دوم به تریم کرومی و لوگوی ثابت بنتلی در وسط مجهز هستند.

به گفتهٔ بنتلی، پکیج بلک‌لاین در داخل هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند اما خریداران فلاینگ اسپار مولینر مثل همیشه انتخاب‌های بی‌شماری برای سفارشی‌سازی کابین خودروی خواهد خواهند داشت. بنتلی همچنین هشت طرح داخلی مختلف را هم به‌صورت مجزا ارائه می‌کند که از رنگ اصلی، رنگ ثانویه و رنگ تزئینی تشکیل شده‌اند. با وجود این طرح‌ها و متریال سفارشی فراوان، مطمئناً خریداران می‌توانند کابینی را سفارش دهند که مطابق با سلیقهٔ خود یا هماهنگ با تریم بیرونی بلک‌لاین باشد.

بنتلی نسخهٔ مولینر را نقطهٔ اوج خانوادهٔ فلاینگ اسپار می‌داند. این نسخه یک سال پیش در هفتهٔ اتومبیل مونتری رونمایی شد و حالا نسخهٔ بلک‌لاین آن‌هم در همین رویداد به نمایش درخواهد آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.