منظور: حقوق نجومی پرداخت نمی‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با برداشته‌ شدن سقف پرداخت حقوق مخالفیم و معتقدیم این امر باید تداوم داشته باشد؛ چراکه برداشتن آن می‌تواند باعث بی‌انضباطی شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، داود منظور در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره پرداخت حقوق نجومی، اظهار کرد: خیر، حقوق نجومی وجود ندارد. امسال پرداخت‌ها به همه کارکنان دولت و شرکت‌های دولتی دارای سقف است.

وی افزود: آنچه در مجلس مطرح شد این بود که می‌خواستند بندی را در برنامه هفتم توسعه تصویب کنند که سقف پرداختی را در دولت بردارند که ما به‌عنوان سازمان برنامه و بودجه مخالفت کردیم و اعتقاد داریم که وجود سقف پرداخت باید تداوم داشته باشد و برداشتن آن می‌تواند باعث بی‌انضباطی شود.

منظور در پاسخ به پرسشی درباره ترمیم حقوق کارمندان دولت در نیمه دوم سال، گفت: معمولاً تصمیم‌گیری درباره حقوق اول هر سال انجام می‌شود چون منابع مشخصاً در بودجه سالانه پیش‌بینی شده است. آنچه در بودجه امسال برای پرداخت حقوق و دستمزد داریم در همان ابتدای سال برایش تصمیم‌گیری کرده‌ایم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام خواهشان، خواهشان، خواهشان، بازنگری کنید در افزایش حقوق کارمندان ۲۰ درصد افزایش حقوق کارمندان، با تورم ۶۰ درصدی هم خوانی ندارد، خط فقر بالای ۴۰ میلیون شده، این حقوق‌های کم جوابگوی ده روز زندگیه، بازنگری کنید در افزایش حقوق کارمندان. ممنون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.