رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

مهاجم پرسپولیسی به در خروج باشگاه نزدیک شد | بمب خاموش در سپاهان و یک آینده مبهم؛ یا اینجا بمان یا از ایران برو!

با بازگشت کاروان سپاهان از ترکیه، همه در انتظار تعیین سرنوشت شهریار مغانلو هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از فوتبال ۳۶۰، ژوزه مورایس در اولین فصل حضورش در فوتبال ایران، در شرایطی به مدیران باشگاه سپاهان برای فعالیت در بازار نقل‌وانتقالات تابستانه پیش از شروع لیگ بیست‌ودوم برنامه داد که نگاهی به فهرست خریدهای فصل گذشته طلایی‌پوشان نشان می‌دهد که با توجه به حضور شهریار مغانلو، جذب مهاجم درجه یک جایی در برنامه‌های مورایس نداشته است؛ به‌طوری‌که به جز عیسی مرادی که از تیم لیگ یکی خوشه‌طلایی ساوه به عضویت تیم سپاهان در آمد، طلایی‌پوشان در خط حمله خرید دیگری نداشتند!

مورایس حتی در بازار نقل‌وانتقالات زمستانی هم به سراغ تقویت خط حمله تیمش نرفت و با اعتماد کامل به شهریار مغانلو، به این ستاره باتجربه فرصت داد تا خود را در ترکیب سپاهان نشان بدهد که مغانلو با عملکردی درخشان توانست با ثبت ۱۳ گل خود را به عنوان آقای گل لیگ بیست‌ودوم معرفی کند. در شرایطی‌که تصور می‌شد بعد از آقای گلی مغانلو، این ستاره باتجربه جایگاه مستحکم‌تری در فهرست سپاهان داشته باشد اما سرمربی پرتغالی طلایی‌پوشان مسیری مخالف فصل گذشته را در پیش گرفت.

شهریار در ترکیه آچمز شد!

سرمربی سپاهان در آستانه آغاز لیگ بیست‌وسوم در حالی لیست خرید خود را تدوین کرده که در آن حضور مهاجمان سرشناس خودنمایی می‌کند. سپاهانی‌ها به نظر می‌رسد در بازار تابستانه، تمرکز خود را روی جذب مهاجم گذاشته‌اند؛ به‌طوری‌که بعد از توافق با کاوه رضایی، قرارداد رضا اسدی و عیسی آل‌کثیر هم نهایی شد تا ۳ مهاجم سرشناس فوتبال ایران به جمع طلایی‌پوشان اصفهانی اضافه شوند و عملاً کار برای ادامه حضور شهریار مغانلو در ترکیب اصلی سپاهان دشوار شود. البته رضا اسدی توانایی بازی در خط دفاعی و خط میانی را هم دارد و اگر از او در خط حمله استفاده نشود، می‌تواند در خطوط عقب‌تر زمین به بازی گرفته شود.

سپاهانی‌ها در شرایطی در کشور ترکیه اردوی خود را آغاز کردند که هنوز انتقال رضا اسدی و عیسی آل‌کثیر نهایی نشده بود و همین مسئله باعث شد تا شهریار مغانلو همراه طلایی‌پوشان به ترکیه سفر کند. در جریان برگزاری این اردو، قرارداد اسدی و آل‌کثیر نهایی شد و این دو بازیکن به جمع شاگردان مورایس اضافه شدند تا عملاً شرایط برای ادامه همکاری مغانلو با طلایی‌پوشان اصفهانی پیچیده شود و حالا در روزهای گذشته شایعاتی زیادی درباره آینده کاری شهریار مغانلو مطرح شده است.

از بعید بودن انتقال به پرسپولیس تا احتمال لژیونر شدن

مدیران باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته به دنبال جذب مهاجم هدف برای تیم‌شان بودند و نزدیک‌شدن شهریار مغانلو به درهای خروجی تیم سپاهان باعث شد تا شائبه‌هایی درباره حضور احتمالی مغانلو در پرسپولیس مطرح شود. پیگیری‌های بیشتر نشان می‌دهد که آقای گل فصل گذشته فوتبال ایران تحت قرارداد باشگاه سپاهان است و همین مسئله باعث شده تا مغانلو برای جدایی از جمع شاگردان مورایس، راهی جز جلب رضایت مدیران باشگاه اصفهانی نداشته باشد.

مغانلو خود به حضور در پرسپولیس علاقه دارد اما مدیران باشگاه سپاهان به او اعلام کرده‌اند که رضایت‌نامه‌اش برای حضور در پرسپولیس صادر نمی‌شود. همین مسئله باعث شده تا شهریار مغانلو در اندیشه لژیونر شدن باشد و در شرایطی‌که در روزهای گذشته شایعاتی درباره حضور مغانلو در جمع شاگردان فرهاد مجیدی در تیم الاتحاد کلبا مطرح شده بود، اما این مهاجم بلندقامت از تیم دیگری در لیگ امارات پیشنهاد دارد و در صورت توافق بر سر پرداخت هزینه رضایت‌نامه، احتمالاً مغانلو از جمع شاگردان مورایس جدا خواهد شد.

شهریار مغانلو روز گذشته همراه کاروان سپاهان به ایران بازگشت و حالا در فاصله کمتر از ۳ هفته تا شروع فصل جدید همگان چشم‌انتظار تعیین‌تکلیف وضعیت او هستند. احتمال تداوم حضور مغانلو در سپاهان هم مطرح است اما با توجه به پیشنهاد تیم اماراتی، احتمال لژیونر شدن او هم وجود دارد و به نظر می‌رسد که طی روزهای آینده به صورت رسمی وضعیت شهریار مغانلو مشخص خواهد شد. در این میان آنچه واضح است اینکه او فصل آینده جایی در فهرست پرسپولیس نخواهد داشت و از میان ادامه حضور در سپاهان و یا لژیونر شدن، یک گزینه را انتخاب خواهد کرد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظر
 1. آرسین می گوید

  حالاکه در پرونده کاوه رضایی با سوپاهان مشکلی پیش آمده خوبه تراکتور کاوه را با مغانلو معاوضه کنند!

  1. محمد می گوید

   چشم،امر دیگه؟
   کاوه قراردادش با تراکتور تمام شده و اگر جریمه ای بابت پارسال بهش تعلق بگیره شخصیه و ربطی به سپاهان نداره

 2. آرسین می گوید

  تعویض کاوه با مغانلو هم برای دوتیم خوبه که بازیکناشون از شروع لیگ در اختیار تیم میباشند ودر ثانی از همه مهمتر دو سرمایه بزرگ ودر اوج قرار گرفته کشور با روحیه به فوتبال ادامه میدهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.