نکونام: ۲ داور دربی پرسپولیسی بودند! | رضا عادل با همه دعوا داشت | می دانم چرا محروم شدم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نیمه اول می توانستیم کار را تمام کنیم ولی بی دقت بودیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از آنا، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم در نشست خبری اظهار کرد: بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت، ما در نیمه اول می توانستیم گل دوم را بزنیم و کار را تمام کنیم ولی متاسفانه دقت کافی را نداشتیم.

وی افزود: با شروع نیمه دوم وزش باد شدید در ورزشگاه کار را سخت کرد و در دقایقی از بازی به ضرر ما شد.بابت این برد از بازیکنان تیمم تشکر می کنم چون خیلی زحمت کشیدند.

سرمربی تیم استقلال ضمن انتقاد شدید از عملکرد داور گفت: همه سوتهای داور بازی امروز را دیدند، لطفا دیگر کسی از الکی از داور دفاع نکند. من بازی را می بینم و می دانم یک داور چگونه سوت می زند.او در عرض دو دقیقه به من و چند بازیکن تیمم کارت زرد نشان داد تا خودِ من هم محروم شوم، البته می دانم چرا برای بازی بعدی محروم شدم!

نکونام تاکید کرد: یکسری اتفاقات رخ داد و داور امروز با همه دعوا داشت.این مشکلات به خاطر باشگاه استقلال است،بروید و ببینید تیم های دیگر چند امتیاز بابت داوری گرفته اند. خدا را شکر می کنم که امروز کادویی نگرفتیم! همین هفته گذشته گل سالم ما را قبول نکردند. امروز شرایط به شکلی بود که می ترسیدیم به کسی بخوریم و درون هجده قدم مانده بودیم.البته مقصر نه داور است و نه کسی دیگر، در مورد این ماجراها وقت دارم و بعدا صحبت می کنم.

وی تاکید کرد: شما داوری بازی هفته گذشته و امروز را دیدید. سال گذشته بازی استقلال و پرسپولیس را می دیدم و ۲ داور آن مسابقه پرسپولیسی بودند. (احتمالا منظور نکونام دربی جام حذفی و حضور کمک داور در جشن قهرمانی پرسپولیس است) بعدا درباره سال گذشته حرف هایم را خواهم زد. من از دل فوتبال هستم و خیلی مسائل را می فهمم. شما ببینید تیم ها در ایران با اختلاف چند امتیاز قهرمان می شوند؟ اختلاف گل ها در بازی ها چقدر است؟ فوتبال برای من و امثال من است ولی ظاهرا یکسری مسائل اصلا برای ما نیست!

خبرنگاری گفت آیا بهتر نبود اختلاف وی و مدیریت باشگاه به رسانه ها انتقال پیدا نمی کرد که نکونام گفت: اگر درباره بازی سوالی دارید بپرسید!

نکونام در خصوص بازی کردن ماشاریپوف پشت بلانکو و محمدی گفت: شرایط بازیکنان خوب باشد آنها را بازی می‌دهم. شاید در پست غیرتخصصی هم بازی کنند. نیم فصل اول دیدید من حردانی رادر دفاع وسطِ راست با اینکه قد و قامتش کوتاه است بازی دادم اما چون توانایی‌اش را نشان داده بود، ما را مجبور کرده بود که از او استفاده کنیم. بازیکن خوب کار کند و خوب تمرین کند، قطعا از او استفاده می‌کنیم. امروز دیدید زبیر نیکنفس بازی کرد. شاید کسی فکرش را نمی‌کرد اما بازیکن خوب باشد نگاه نمی‌کنم که او چه کسی است. سعی می‌کنم در سیستمم از او استفاده کنم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه این تیم برخی مواقع به خاطر فشارهایی که حس می کند قهرمانی را از دست می دهد گفت: هیچ فشاری وجود ندارد.بازیکن حرفه ای فوتبال هر روز باید خوب باشد.اگر یک بازیکن نتواند خودش را تحت فشار بگذارد دچار مشکل می شود.شما کدام بازیکن را در رئال و منچستر می شناسید که خوب تمرین نمی کند؟

نکونام ادامه داد: اینکه در گذشته چه اتفاقی افتادره را آنالیز نکرده ام ولی اول فصل بارها فریاد زدم که استقلال بازیکن می خواهد و باید در ان تیم چند ملی پوش حضور داشته باشند. من سال ۹۱ در استقلال بودم، آن زمان مربی تیم ما ۷ بازیکن ملی پوش در تیمش داشت، چرا الان نباید داشته باشد؟ من گفتم که یک تیم سه میلیون دلار هزینه کرده و حالا می بینید چه بازیکنان با کیفیتی گرفته اند، دم مدیریت آنها گرم و باید به آنها خسته نباشید گفت. امروز آرش رضاوند با پای مصدوم بازی کرد و شرایط ما را هم می بینید.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.