هافبک گل‌گهر: این برنامه ریزی مسابقات بدترین شرایط برای یک تیم فوتبال است

هافبک تیم فوتبال گل گهر سیرجان به انتقاد از برنامه ریزی بازی‌های لیگ برتر پرداخت.

به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، احمدرضا زنده روح در مورد شرایط تیم فوتبال گل گهر سیرجان اظهار داشت: خوب تمرین می‌کنیم اما تنها مشکل‌مان این است که زمان زیادی شده بازی رسمی نداشته‌ایم. اینکه در زمان طولانی فقط تمرین کنیم، کار را هم برای ما بازیکنان و هم برای کادرفنی سخت می‌کند. با اینحال همه در کنار هم برنامه‌های تیمی را مرور می‌کنیم. امیدوارم با شروع بازی‌ها تیم ما بتواند با شادابی و قدرت زیاد وارد مسابقات شود.

وی درمورد اینکه بیشتر تیم‌های لیگ برتر به برنامه ریزی مسابقات و وقفه طولانی بین بازی‌ها اعتراض دارند، گفت: بدترین شرایطی که می‌تواند برای یک تیم پیش بیاید همین است. هم دغدغه کادرفنی برای حفظ شرایط آمادگی بازیکنان زیاد می‌شود و هم اینکه بازیکنان از شرایط مسابقه رسمی دور می‌شوند. این شرایط اذیت کننده است. فکر می‌کنم تیم ما به جای انجام بازی رسمی به اندازه یک پیش فصل تمرین کرده است. یعنی طی ۲ماه اخیر ۲ بار پیش فصل را تجربه کردیم! بقیه تیم‌ها هم همین شرایط را دارند و کار سخت است اما به هرحال اتفاقیست که افتاده و باید با آن کنار بیاییم.

هافبک گل گهر درخصوص اینکه طی سال‌های اخیر بارها درمورد برنامه ریزی مسابقات صحبت شده اما به نظر می‌رسد هرسال نسبت به سال قبل آشفتگی در برنامه بازی‌ها بیشتر می‌شود، عنوان کرد: وقتی همه افراد همه حرف‌ها را می‌زنند اما سال به سال این اتفاقات می‌افتد، پس بهتر است دیگر در موردش صحبت نکنیم!

زنده‌روح درمورد اینکه با توجه به بازی‌های اخیر به نظر می‌رسد گل گهر هجومی تر شده، گفت: الان یک تفکر جدید وارد تیم شده و نیاز به زمان است تا شرایط ایده‌آل او حاکم شود. با اینحال شروع خوب و قابل قبولی در فصل جدید داشتیم. هرچند که انتظارمان به مراتب از خودمان بیشتر است. نتایج خوبی گرفتیم اماعملکردمان می‌توانست بهتر از این باشد. اوزونیدیس تمام وقت خودش را برای تیم گذاشته، فکر و ذکرش این است که به تیم، بازیکنان و مجموعه کمک کند.

وی افزود: زمانی که لیگ روی روال عادی خودش بیفتد، قطعا تیم ما حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و امیدوارم اتفاقات خوبی برای این مجموعه بیفتد. خواسته سرمربی این است که تمام تیم به خوبی با هم حمله کنند و به خوبی با هم دفاع کنند. جا به جایی‌ها و تغییراتی هم در پست‌ها طبق تفکرات اوزونیدیس داشته‌ایم که فکر می‌کنم کمک کند فوتبال خیلی خوبی را از گل گهر ببینیم.

هافبک گل گهر در مورد اضافه شدن تورس و تی ورده ۲ بازیکن جدید خارجی به این تیم، اظهار داشت: بازیکنانی هستند که هم رزومه و هم کیفیت خوبی دارند. باید به آن‌ها بیشتر کمک کنیم که با شرایط و جو تیم زودتر کنار بیایند تا بتوانیم از عملکرد خوبشان استفاده کنیم. امیدوارم در فرصتی که تا شروع بازی‌ها داریم به شرایط ایده‌آل برسند و کمک حال تیم باشند.

زنده‌روح در مورد توجه سرمربی یونانی به ضربات ایستگاهی و تاکید او در تمرینات روی این موضوع، عنوان کرد: برنامه سرمربی و کادرفنی این است که روی تمام ویژگی‌ها و پتانسیل تیم چه در بخش دفاعی، چه در بخش هجومی، ضربات ایستگاهی و… کار شود. بله، این هم بخشی از تمرین ما است. در کل تیم ما به دنبال ارائه فوتبالی است که در بازی‌ها برای تمام بخش‌ها برنامه داشته باشد.

هافبک گل‌گهر در مورد شرایط خودش در این تیم، گفت: خداراشکر شرایط خوبی دارم. از لیگ برتر دور شده بودم اما تلاش کردم در برگشت به وضعیت خوبی برسم. امیدوارم شرایطم روز به روز بهتر شود. تلاش می‌کنم همانطور که سرمربی تا به حال به من اعتماد داشته، از این به بعد هم اعتمادش را جلب کنم. تمام تلاشم این است که من هم مانند سایر نفرات به تیم و مجموعه کمک کنم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.