رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

هشدار AFC را جدی بگیرید؛ میهمان بیست‌وهشتم یعنی یک جلسه محرومیت جدید!

کنفدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس هشدار داده اگر به همراه خود بیش از ۲۷ میهمان به استادیوم آزادی بیاورد با محرومیت جدید مواجه می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، ۲۷ صندلی برای تیم پرسپولیس و ۲۷ صندلی برای تیم النصر. این سهمیه ای است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به دو تیم اختصاص داده است. کنفدراسیون فوتبال آسیا با افزایش سهمیه باشگاه پرسپولیس مخالفت کرده است و اذعان کرده اگر میهمانان بیشتری از سوی باشگاه پرسپولیس وارد استادیوم آزادی شود، این تیم با محرومیت‌های جدیدی مواجه می‌شود و یکی از این محرومیت‌ها می‌تواند تکرار بازی بدون تماشاگر باشد.

معمولا در استادیوم آزادی بازی‌هایی که بدون تماشاگر برگزار می‌شود ماشاالله در جایگاه‌ها پر می‌شود از میهمان که گاها تعداد آنها از صد تا هم بیشتر می‌شود و این می‌تواند یک زنگ خطر جدی برای تیم پرسپولیس باشد. بازی پرسپولیس با النصر با پرسپولیس به این بهانه بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود که باشگاه پرسپولیس یک پست اینستاگرامی‌منتشر کرد که در آن میزبانی هندی‌ها را زیر سوال برد. بدون شک اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد فرامین کنفدراسیون فوتبال آسیا را زیر سوال ببرد، باید منتظر هر تبعاتی باشد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.