همفکری پارلمان ها می تواند در حل مشکلات جهان اسلام موثر باشد

رییس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به به روسای مجالس کشورهای اسلامی ضمن تبریک عید قربان تاکید کرد که همفکری و گفتگوهای نمایندگان پارلمان ها می تواند در حل مشکلات موجود جهان اسلام موثر باشد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، متن پیام تبریک محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی شخصیت های دینی و سیاسی جهان اسلام به شرح زیر است:

«السلام علیکم و رحمه ‌الله و برکاته؛

صمیمانه‌ترین مراتب تبریک و تهنیت اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، پذیرا باشید.

عید سعید قربان جلوه باشکوه به مسلخ بردن تعلقات دنیوی، تعبد و اطاعت در برابر ذات اقدس احدیت، نماد وحدت و همبستگی مسلمانان با هر نژاد، آئین و قومیتی است. امیدوارم به برکت این روز بزرگ، شاهد استقرار صلح و امنیت پایدار در همه سرزمین های اسلامی و تحکیم دوستی و برادری میان مسلمانان باشیم.

عالیجناب؛

اعتقاد دارم همفکری و گفتگوهای نمایندگان پارلمان ها می تواند در حل مشکلات موجود جهان اسلام مؤثر افتد و در این راستا بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تقویت و توسعه روابط دوستانه فیمابین تآکید می‎‌نمایم.

با اغتنام از فرصت؛ از درگاه خداوند منان سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی، سربلندی و عزت نمایندگان پارلمان، دولت و ملت کشورتان را مسئلت می نمایم.»

اکنون دیگران میخوانند

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.