رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

هوندا پایلوت ۲۰۲۳؛ یک شاسی بلند تمام عیار

هوندا پایلوت برای سال ۲۰۲۳ نیازمند اعمال تغییرات و به روزرسانی‌هایی بود تا بتواند به خوبی با کیا تلورید و تویوتا هایلندر به رقابت بپردازد. خوشبختانه سازندگان این شاسی بلند این نیاز را احساس کردند و به جرأت می‌توان گفت هوندا پایلوت تغییر یافته‌ترین شاسی بلند سال است.

به گزارش اینتیتر به نقل از کاماپرس، فاصله محورها در هوندا پایلوت مدل ۲۰۲۳ افزایش یافته است که باعث می‌شود سواری نرم‌تر و با کیفیت‌تری داشته باشد. علاوه بر این، فضای کابین نیز افزایش یافته و میزان راحتی سرنشینان همه ردیف‌ها بالاتر رفته است.

هوندا پایلوت مدل ۲۰۲۳ در شش تیپ به بازار عرضه می‌شود. تیپ Sport یک شاسی بلند دلچسب و راحت است که از تجهیزات به روزی مانند دسترسی و استارت بدون کلید، صندلی‌های جلو برقی و مجهز به گرمکن، روکش چرمی غربیلک فرمان، چراغ های ال ای دی و تجهیزات ایمنی اضافی بهره می‌برد.

اگر اهل ماجراجویی هستید می توانید تیپ TrailSport را انتخاب کنید که به صورت استاندارد به سیستم چهار چرخ محرک و لاستیک های چهار فصل مجهز است. از دیگر تجهیزات این تیپ می توان به بالاتر بودن ارتفاع سیستم تعلیق، پنل های محافظ، قلاب های مخصوص آفرود، به روزرسانی سیستم تعلیق و حالت های مختلف رانندگی برای بیراهه نوردی اشاره کرد.

هوندا پایلوت مدل ۲۰۲۳ به لطف برخورداری از یک موتور شش سیلندر ۳.۵ لیتری از قدرت بسیار خوبی بهره می برد. این موتور قدرتمند می تواند ۲۵۸ اسب بخار نیرو و ۳۵۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند و در کنار یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک قرار می گیرد.

هوندا پایلوت مدل ۲۰۲۳ می تواند ظرف ۶.۵ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست بیابد که این مقدار قدری از شتاب کیا تلورید بیشتر است.

از تجهیزات ایمنی هوندا پایلوت مدل ۲۰۲۳ می توان از سیستم هشدار تصادف از جلو، ترمز اضطراری اتوماتیک، سیستم هشدار عبور از خط، سیستم هشدار هوشیاری راننده و کروز کنترل تطبیقی نام برد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.