رسانه خبری این تیتر

هیچ محدودیتی برای منچستر وجود ندارد

کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۷ ساله و پرتغالی درخشش در لباس یونایتد را بهترین اتفاق برای خود توصیف کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، شیاطین سرخ دیشب در جدالی حساس و تعیین کننده در خانه خود پذیرای تاتنهام بود و علیرغم اشتباهات قابل توجه خط دفاعی، با تکیه بر درخشش و هت تریک به یادماندنی کریستیانو رونالدو با نتیجه ۲-۳ مقابل رقیب لندنی خود به برتری دست یافت. این در حالیست که انتقادات از شماره هفت یونایتد در هفته های اخیر شدت گرفته بود و حتی برخی او را مشکل اصلی این تیم و عامل نتیجه گرفتن شیاطین سرخ می دانستند.

بیشتر بخوانید:

کریستیانو رونالدو با این هت تریک عنوان بهترین گلزن تاریخ فوتبال را از آن خود کرده و هم در رده ملی و هم باشگاهی بی رقیب شد. بعد از سپری کردن دورانی دشوار و حتی شایعات جدایی در پایان فصل، حالا کریستیانو رونالدو دوباره در اوج قرار داشته و آماده درخشش در بازی حساس مقابل اتلتیکومادرید است.

کریستیانو رونالدو در پایان دیدار مقابل تاتنهام در صفحه خود نوشت: “از ثبت اولین هت تریک خود پس از بازگشت به اولدترافورد بسیار خوشحال هستم. هیچ چیزی شیرین تر از احساس بازگشت به زمین و کمک به تیم با گلزنی و تلاش کردن نیست. ما یک بار دیگر ثابت کردیم که می توانیم هر تیمی را در هر روزی شکست دهیم، به شرط اینکه سخت تلاش کرده و در کنار هم باشیم. هیچ محدودیتی برای منچستر وجود ندارد. مهم نیست چه چیزی در پیش است، به پیش برویم، شیاطین.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.