واکنش تاج به انتخاب شدن میرشاد ماجدی | یک عضو پرسپولیس ۲۰۰ بار به من زنگ زد!

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال در تهران نیاز به نظم دارد و باید فوتبالش ارزان شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از فارس، مهدی تاج در حاشیه مجمع انتخابات هیات فوتبال استان تهران گفت: خیلی متشکرم از براتی در دوران سرپرستی هیأت فوتبال استان تهران که مجمع آرام و بسیار خوب و منظم را برگزار کردند. مجمعی که درخور تحسین است. مجمع بسیار خوب با شرایط بسیار عالی برگزار شد. من یاد و خاطره احمدی را گرامی می‌دارم. هیچ کدام سعی کردیم با هیچ نامزدی ملاقات نداشته باشیم.

وی ادامه داد: ماجدی ۲ بار کاری سراغ من آمد. ما هر روز آنها را دیدیم اما واقعیت این است تمام این رای برای مجمع بود. حسین خبیری عضو هیأت مدیره پرسپولیس ۲۰۰ بار به من زنگ زد که نظرت کیست اما من پاسخی ندادم. ماجدی بیگانه با حال فوتبال نیست‌ دوره خود من در بخش مدیریتی با من آمد. کار منظمی هم داشته و فوتبال را می‌شناسد. بعد از تقدیر و تشکر از انتظاراتم از او می‌گویم.

تاج گفت: پیشکسوتانی که تشریف دارند مانند اربابی و کسانی همچون علی کاظمی که اکنون نیستند برای من همیشه قابل احترام هستند. از همه اعضای هیأت رئیسه و تمام فوتبالیست‌های بانوان و آقایان استان تهران تشکر می‌کنم. از شیرازی هم در دوران حضورش تشکر می‌کنم. باید قدردان باشیم تا دیگران هم قهرمان را بدانند. فوتبال تهران موتور محرک فوتبال کشور است. هر وقت حال فوتبال تهران خوب باشد وضعیت فوتبال کشور هم خوب است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: توانمندی فوتبال تهران بسیار بالاست. تیم های ملی هم چنین وضعی را از سوی همین استان دارند. براتی یک آماری داد شامل شهر تهران است. ۴۰۱ تیم در شهر تهران و ۲۷۱۲ مسابقه در شهر تهران برگزار شده است. اگر به کل استان تعمیم دهیم بسیار بیشتر است. این آمار با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست. کدام ورزش یک میلیون نفر را هر هفته به ورزشگاه ها می کشاند. در ماه مبارک رمضان جدید ۶ میلیون نفر در سالن های سراسر کشور هستند. یک ملی فوتبال در گسترده و پاهای دیگرش در اقتصاد و امنیت و … است.

وی ادامه داد: من اگر به شما بگویم از صبح تا حالا در چه جلساتی بودم باید عنوان کنم موضوعیت ظاهری با ذات فوتبال ندارد اما همه اینها نشان می دهد چقدر این موضوع اهمیت دارد.

تاج اظهار کرد: فوتبال در تهران نیاز به نظم دارد و باید فوتبالش ارزان شود. گزارش‌هایی در این خصوص داریم. ماجدی باید جلوی این را بگیرند و باید یک برنامه‌ریزی مدونی نسبت به ارزان‌سازی فوتبال داشته باشند. انتظار دیگر از تهران در فوتبال ساحلی است.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: درآمد فوتبال در فوتبال توزیع نشده است. مگر می‌شود تاکسی را در همین تهران سوار کنید اما ۷۰ الی ۸۰ درصد پول مسافر را نگیرید!؟ حق پخش تلویزیونی ۷۰ درصد درآمد موجود فوتبال است‌ این باید یک‌جایی دیده شود. از نمایندگان مجلس ممنونم که این را در برنامه توسعه آمده است.

وی اظهار کرد: من می‌دانستم AFC به زودی ابلاغ خواهد کرد که باشگاه‌ها باید با مسئولان پخش قرارداد خود را بیاورند. اینکه مجلس در مطالعاتش دیده است کار بسیار خوبی است. اگر این را دریافت نکنیم همه چیزمان همین است. درآمد عمده ما از فیفا و AFC است. اگر این درآمد را نگیریم که اداره فوتبال سخت است. من امیدوارم ۲ VAR که آمده را نگه داریم که قطعاً نمی‌رود. یک دستگاه دیگر هم از فیفا می‌آید تا با ۳ سیستم کار را ادامه دهیم.

تاج در ادامه خاطرنشان کرد: از ماجدی و باشگاه‌های تهرانی و سازمان لیگ برتر باید ساماندهی روی ورود داشته باشیم. ما دیروز چراغ را در تهران روشن کردیم. بحث دیگر هم نظم و انضباطی است که باید در فوتبال داشته باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در انتها گفت: نتایج تیم امید هم باید بررسی و مشخص شود. این خیلی مهم است که برای مدیریت آن مدیریت واحد در نظر گرفته شود. کارگروهی را برای بررسی نتایج آن در نظر گرفتیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.