واکنش رامبد جوان به بی عدالتی «خنداننده شو» +تصویر

در برنامه شب گذشته ی خندوانه در قسمت «خنداننده شو» اتفاقی افتاد که باعث واکنش تند مخاطبان و کاربران فضای مجازی شد و به دنبال آن رامبد جوان به انتقادهایی که از او شده بود پستی در اینستاگرامش منتشر کرد.

 در برنامه شب گذشته مرحله نهایی مسابقه «خنداننده شو» برگزار شد و در این بین رفتار رامبد جوان در هنگام رای گیری با واکنش های بسیاری در فضای مجازی همراه بود.

به گزارش اینتیتر به نقل از جام جم آنلاین، از ۱۶ نفری که در طی شب های گذشته استند آپ خود را اجرا کرده بودند، ۱۰ نفر با رای مردم به مرحله بعد راه یافتند و به ۴ نفری که کمترین رای را بدست آورده بودند، مجددا فرصتی داده شد تا یک اجرا داشته باشند و تماشاگران داخل استودیو به آنها رای بدهند.

از این ۴ نفر، ۲ نفر از گروه رامبد جوان و ۲ نفر از گروه اشکان خطیبی بودند که استندآپ های خود را اجرا کردند. در این میان رامبد جوان از تماشاگران حاضر در استودیو خواست به علت اینکه از گروه های دیگر (شقایق دهقان و حسن معجونی) ۳ نفر به دور بعدی راه یافته اند، یک نفر از گروه او و یک نفر از گروه اشکان خطیبی را انتخاب کنند تا گروه های آن ها هم ۳ نفری به دور بعد راه پیدا کنند.

این حرکت با اعتراض زیادی همراه شد و رامبد جوان در واکنش به این اعتراضات در پست اینستاگرامش نوشت:

سلام عزیزان.
نکته ای رو با هم مرور کنیم.
ما در طول عمر و زندگیمون نقشهای مختلفی ایفا می کنیم و در هر کدوم قوائد مختلفی رو باید رعایت کنیم.که قطعا توضیحش لزومی نداره و برای هممون مفهومه.
بنابراین من به عنوان سازنده ی خندوانه وظایفی دارم که تا به حال به کمک کل گروه خندوانه و حمایت و هدایت شما سعی کردم رعایتشون کنم.
و البته به عنوان سرگروه یک گروه هم وظایفی دارم که تا آخرین لحظه باید سعی کنم از پس اجزاء و قوائدش بربیام. یکی از این قوائد حمایت کردنه.
می فهمم که دیشب نسبت به حذف بابک و بالا اومدن بهنام دلخور و معترضین و این حق مسلم و بدیهی شماست و از اونجا که خندوانه رو تا به حال حمایت کردین و همیشه به من مهر و انرژی دادین،توقع نداشتین من خارج از قائده ی رامبد خندوانه عمل کنم، ولی لطفا فراموش نکنین که در موقعیت من رامبد سرگروه هستم و حق مسلم و بدیهیمه که از تیمم حمایت کنم حتی به اندازه ی خرج کردن خودم. و این یعنی رعایت کردن قائده ی بازی و مسابقه. پس همینه که جذابش می کنه و باعث می شه شما سر من فریاد بزنین و البته کلی هم فحش بدین(که من هم به روم نمیارم و مثل همیشه خودم رو رفیق شما می دونم)
پس:
١-شما با تمام عصبانیتتون خوشگل تر و جذاب ترین😉و این نشون می ده که خندوانه و خنداننده شو رو دوست دارین. ولی زیاد هم طولش ندین که برای سلامتیمون ضرر داره.
٢-بابک رفاهی به خندوانه خواهد اومد و برای هممون اجرا خواهد کرد(به عنوان کمدین و نه در مسابقه)
٣-اگر موقعیت مشابهی پیش بیاد باز هم از گروهم حمایت خواهم کرد✌️
۴-دوستتون دارم.
۵-اگر قوائد یه بازی و مسابقه رو رعایت نکنیم خیلی لوس می شه.
۶-خیلی مخلصم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.