رسانه خبری این تیتر

واکنش وودی هارلسون به عکس وایرال شده نوزادی که شباهت فراوانی به او دارد

یک مادر ایرلندی اخیرا عکسی از نوزاد ۹ ماهه اش، کورا در کنار تصویری از وودی هارلسون (Woody Harrelson) منتشر کرده که بسیار شبیه به نظر می‌رسند و هر دو در حال خندیدن هستند. وودی هارلسون هم با یک شعر به عکس وایرال شده این نوزاد پاسخ داد.

به گزارش اینتیتر به نقل از روزیاتو، بسیاری بر این باورند که یک همزاد سلبریتی دارند. در این میان یک نوزاد ایرلندی توانست توجه سلبریتی همزادش را به خود جلب کند. وودی هارلسون که خود نیز به شباهت این نوزاد به خودش اذعان داشت در قالب یک شعر به این عکس وایرال پاسخ داد و گفت کاش موهای این بچه را داشت.

وودی هارلسون شعری را که خودش برای این نوزاد نوشته بود که به خاطر شباهت به خودش در فضای مجازی معروف شده، در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

هفته گذشته دنی گریر مولوینا، مادر این نوزاد، از ایرلند شمالی تصویری از دخترش کورا را در کنار تصویری از هارلسون منتشر کرد و شباهت‌های این دو را با هم مقایسه کرد.

این توییت از زمان انتشار حدود ۳۰ هزار بار ریتوییت شد و نیم میلیون لایک گرفت. مادر کورا در توییت بعدی خود نوشت: «کورا می‌گوید از همه شما برای لایک ها و ریتوییت هایتان بسیار ممنونم. و اینکه او همیشه شبیه وودی هارلسون نیست. فقط وقتی این کار را می‌کند شبیهش می‌شود.»

وودی هارلسون با یک شعر به عکس نوزادی که به خودش شباهت فراوانی داشت واکنش نشان داد

با دست به دست شدن این عکس در فضای مجازی، بازیگر فیلم کمدی ترسناک سرزمین زامبی ها (Zombieland) و کارآگاه حقیقی (True Detective) هم متوجه آن شد و تصویری از این توییت را به همراه یک شعر در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

او در کپشن این پست نوشت: «شعری برای کورا؛ تو بچه دوست داشتنی هستی. خوشحالم که با تو مقایسه شدم. تو لبخند زیبایی داری. فقط کاش من موهایت را داشتم.»

مادر کورا در بخش نظرات پاسخ داد: «روزمان را ساختید. نمی‌توانم منتظر بمانم تا بزرگ شود و این را به او نشان بدهم. شما یک طرفدار دیگر پیدا کردید که تمام عمرش طرفدارتان خواهد بود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.