رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پایان مدت آتش‌بس موقت در نوار غزه | ازسرگیری حملات رژیم صهیونیستی | شهادت هفت فلسطینی

در پی پایان مدت آتش بس موقت در نوار غزه پس از هفت روز و عدم تمدید آتش بس، رژیم صهیونیستی حملات خود به نوار غزه را ازسرگرفته است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، خبرنگار روسیا الیوم گزارش داد که آتش بس هفت روزه نوار غزه بدون اعلام تمدید آن پایان یافته است.

دفتر اطلاع رسانی غزه اعلام کرد که در پی حملات رژیم صهیونیستی به منزلی در اردوگاه المغازی در مرکز نوار غزه، تعداد شهداء حملات این رژیم به هفت تن افزایش یافته است.

پیشتر خبرنگار الجزیره گزارش داد که در حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه، شش تن به شهادت رسیده و ده‌ها تن زخمی شده‌اند.

وزارت بهداشت نوار غزه نیز اعلام کرد که به محض پایان یافتن آتش‌بس، رژیم صهیونیستی مرتکب جنایت‌های جدیدی در نوار غزه می‌شود.

آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد: حماس توافق را نقض کرد و راکت‌هایی را به سمت اسرائیل شلیک کرد.

وی گفت که ارتش رژیم صهیونیستی مجدداً حملات را در رویارویی با حماس در نوار غزه فعال کرده است.

ادرعی عنوان داشت: در پی به صدا درآمدن آژیرهای خطر در کیبوتس حولیت، شلیک چند راکت از نوار غزه به سمت اسرائیل رصد شد که این راکت‌ها بر اساس سیاست دنبال شده، رهگیری نشدند.

در همین حال، رسانه‌های فلسطینی امروز (جمعه) گزارش دادند که صدای انفجارها و تیراندازی‌ها در شمال نوار غزه شنیده شده است و جنگنده‌ها و پهپادها در مناطق شمال غربی شهر غزه به صورت گسترده به پرواز درآمدند.

سایت عبری وای نت نیز گزارش داد که با وجود گزارش‌هایی مبنی بر تمدید آتش بس موقت در نوار غزه، اما آژیرهای خطر در شهر سدیروت و در شهرک‌های یهودی‌نشین جافیم و ایفز و نیر به صدا درآمدند.

آویخای ادرعی اعلام کرد که یک راکت از نوار غزه به سمت غلاف غزه شلیک شد و گنبد آهنین آن را رهگیری کرد.

پیشتر روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مسئولان مصری امروز جمعه گزارش داد که رژیم صهیونیستی و جنبش حماس در مورد تمدید آتش بس موقت برای هشتمین روز توافق کردند.

در حالی که هفتمین روز آتش بس قبل از اعلام آغاز اجرای آن، با پیچیدگی‌های بسیاری مواجه بود؛ رسانه‌های رژیم صهیونیستی پنجشنبه گزارش دادند که برآوردهایی در اراضی اشغالی وجود دارد که امروز جمعه آخرین روز آتش بس در نوار غزه است و درگیری‌ها از روز شنبه از سر گرفته می‌شود.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.