پرسپولیس را باید از جدول بیرون بکشند | این تیم باید با صفر امتیاز در جدول قرار بگیرد

بازیکن سابق استقلال می‌گوید: واقعا رویشان می‌شود بگویند پرسپولیس نقره داغ شده است؟

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین پیشکسوت استقلال در خصوص کسر یک امتیاز از پرسپولیس به دلیل تخطی از سقف بودجه، عنوان کرد: بهتر است پرسپولیس را از جدول بیرون بیاورند و یک جام جدا بدهند! آن‌ها سقف بودجه را دور زدند و بازیکن خودشان هم در تلویزیون اعلام کرد! تا این حد قانون را زیرپا گذاشتند اما شاید چون نورچشمی و سوگلی هستند، همه هوایش را دارند!

وی افزود: باید تمام امتیازات را از این تیم بگیرند و کارش را از انتهای جدول شروع کند! با کسر یک امتیاز می‌خواهند سر مردم را گرم کنند و بگویند دیدید قانون را اجرا کردیم؟ واقعا رویشان می‌شود بگویند پرسپولیس نقره داغ شده؟ یک امتیاز نقره داغ است؟ ۱۰ میلیارد جریمه کرده‌اند که این هم مهم نیست. آن‌ها هوادار عاشق دارند که پول بیرانوند را داد، پول این جریمه را هم می‌دهد!

بازی با گل گهر اوج نامردی بود

نوری در مورد اتفاقات بازی پرسپولیس و گل گهر و نظر رضا درویش که اعلام کرد توپ از خط رد نشده و سفیدی دستکش بیرانوند است، گفت: همه شاهد بودند که با مدیریت او چه مسائلی در حاشیه بازی با النصر پیش آمد که البته هیچ اتفاقی هم نیفتاد. بازی با گل گهر هم اوج نامردی بود. آیا داوران شب راحت می‌خوابند و وجدانشان راحت است؟ عملا مشخص شد که چه مسائلی وجود دارد. واقعا تاسف می‌خورم. به نظر می‌رسد همه چیز بیرون از زمین تعیین می‌شود. چرا VAR را به مسابقات لیگ برتر نمی آوردند؟ شاید اگر در لیگ قهرمانان آسیا این سیستم نبود، پرسپولیس با النصر مساوی می‌کرد! چرا این سیستم را در ورزشگاه‌ها برای مسابقات داخلی نصب نمی‌کنند؟ با این اتفاقاتی که می‌بینیم واقعا دوست داریم از این فوتبال دور باشیم.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.