رسانه خبری این تیتر

پشت پرده استوری جنجالی پرسپولیسی‌ها

بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس به شدت از وضعیت فعلی باشگاهشان ناراضی هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس درحالی امروز در یک بازی مهم به مصاف نفت مسجد سلیمان خواهد رفت که یک استوری اعتراض آمیز، حاشیه ای جدید برای قهرمان ۵ دوره اخیر فوتبال ایران به وجود آورد.

پرسپولیسی‌ها در صفحه شخصی خود نوشتند: سلام به هواداران محترم پرسپولیس، در پس همه اتفاقات خوشایندی که در سال‌های اخیر برای پرسپولیس به وجود آمده همیشه مشکلاتی بوده که در سایه موفقیت‌ها قرار گرفته و دیده نشده. بزرگ‌ترین مشکل ما در سال‌های اخیر مشکلات عدیده و همیشگی مالی بوده که باعث شده تا فشار زیادی را تحمل کنیم اما دم نزدیم تا دل نگرانی برای شما هواداران به وجود نیاید اما سکوت تا کجا؟ تا کی؟

درباره این مشکلات باید حرف زد. درباره قول‌هایی که همیشه داده شد اما عمل نشد باید حرف زد. رقبا با بهترین امکانات آماده مقابله با ما می‌شوند اما ما همیشه باید از مشکلات مالی و کمبود امکانات حرف بزنیم. این عدالتی نیست که ما در ورزش به دنبال آن بودیم. حالا شما همه این مشکلات همیشگی را بگذارید کنار بازیکنانی که در این سال‌ها از ما جدا شدند تا متوجه باشید چه شرایط سختی را سپری می‌کنیم. پرسپولیس نام بزرگی است و برای بزرگی کردن نیازهایی دارد اما عجیب است که چرا ما باید همیشه بین وعده و نرسیدن در حرکت باشیم. به امید روزی که پرسپولیس و هوادارانش در جایگاه اصلی و همیشگی خود قرار بگیرند.

اما پشت پرده این استوری‌های مشترک چیست؟

بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس تا اینجای فصل چیزی حدود ۵ درصد دریافتی داشتند درحالیکه باید بین ۲۰ تا ۲۵ درصد از قراردادشان را دریافت می‌کردند. صدری به پرسپولیسی‌ها قول داده بود که تا قبل از بازی مقابل صنعت نفت آبادان به حسابشان پول واریز خواهد کرد ولی این اتفاق رخ نداد تا بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس حسابی شاکی شوند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که در ابتدا پرسپولیسی‌ها قصد داشتند چند روزی اعتصاب کنند تا به این شکل اعتراض خود را نشان دهند، ولی در پیش بودن دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان و البته نزدیک شدن به دربی، آنها را از تصمیمشان منصرف کرد و پرسپولیسی‌ها به جای اعتصاب تصمیم گرفتند، اعتراضشان را به وضع موجود در قالب استوری نشان دهند.

همچنین بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس از وزارت ورزش کمی گلایه دارند. آنها معتقدند انتخاب نشدن مدیرعامل و مشخص نبودن هیئت مدیره به آنها ضربه می‌زند و معلوم نیست آنها دقیقا با چه کسی طرف هستند. این مشکلات تقریبا در همه سال‌های گذشته هم وجود داشته ولی به نظر می‌رسد مدافع عنوان قهرمانی در این فصل با چالش‌های بیشتری روبرو خواهد بود و همین موضوع کار را برای تکرار قهرمانی‌های قبل بسیار سخت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.