پشت پرده اضافه بار چند هزار دلاری برای بازیکنان تیم‌ ملی

پس از بازگشت تیم ملی ایران از قطر خبری منتشر شد با این مضمون که یک بازی تدارکاتی در دمای بالای ۴۰ درجه قطر برای ایران چند میلیارد هزینه داشت.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، اردویی که گله بازیکنان ایران به دلیل کیفیت پایین چمن تمرینی را هم به همراه داشت.اما حاشیه ها به همین جا ختم نشد.پس از بازگشت ماجرای اضافه بار بازیکنان و اعضای تیم ملی فوتبال ایراندر این سفر دردسر ساز شد.

بیشتر بخوانید:

بر اساس ادعای مطرح شده اعضای تیم ملی در سفر رفت ۱۰ هزار و در سفر بازگشت ۱۲ هزار دلار برای اضافه‌بار داشته‌اند. آن طور که در خبرها آمده بود این اضافه بار ۵۰۰ میلیون تومان خرج گذاشته است.

برای پیگیری پشت پرده این اضافه بار با مسئولان فدراسیون فوتبال تماس گرفتیم که اطلاعات زیر به دست آمد: این در سفرهای تیمی متعارف است و چیز عجیبی نیست. در رده های مختلف هم چنین اتفاق هایی می افتد چرا که همراه تیم اسباب و وسایل زیادی هست. اگر پرواز چارتر باشد که دیگر چنین مشکلاتی نیست و البته چارتر هم هزینه های خاص خودش را دارد.

در سفر به قطر با وجود اینکه زمین تمرین و اسکان و …رایگان بود اما رقمی در حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است. رفت و برگشت الجزایر با ۴۵ نفر،به همراه داشتن تخته های پزشکی، ادوات تمرین،تجهیزات و …خب هر نفر فقط می تواند بین ۲۵ تا ۳۰ کیلوگرم بار جابجا کند.خ ود بازیکنان هم وسیله دارند و این اتفاق ها در سفرهای تیمی طبیعی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.