رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پشت پرده چرا بمب خارجی خنثی شد؟ | پای دلالان درمیان است؟

با اعلام رضا درویش خرید فلیپه کایسدو مهاجم مورد نظر یحیی گل‌محمدی منتفی شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه معاصر ،خرید مهاجم خارجی مشکلات خاص خودش را دارد و معمولا بازیکن با کیفیت بالا که با این ارقام پیشنهادی پرسپولیس یا باشگاه‌های ایرانی بخواهد به کشورمان بیاید کمتر پیدا می‌شود اما…

این‌که مدیرعامل پرسپولیس رسما دریک برنامه تلویزیونی اعلام می‌کند «ما با یک بازیکن تمام کرده و قرارداد را برایش فرستاده بودیم، ولی برخی افراد کاری می‌کنند که آدم شرمنده می‌شود. این بازیکن گفت باید با خانواده‌ام مشورت کنم، اما امروز دیدیم ناراحت است و گفت از دیروز برای همسر من در فضای مجازی دشنام فرستاده‌اند!» جای بسی تأمل و درنگ دارد!

چندی پیش مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در نشست با داوران درباره تبعاتی که اجرای سقف قراردادها و محدودیت برای ایجنت‌ها برایش داشته و خواهد داشت صحبت کرد. او همچنین با اعلام درآمد ۱۲۷میلیاردی پرده از درآمد فوق نجومی یک ایجنت در فوتبال ایران برداشت. رئیس فدراسیون فوتبال در بخشی از صحبت‌هایش گفت: همان‌هایی که می‌گفتند بازیکن خارجی بی‌کیفیت وارد ایران می‌شود و بازیکن آپشن قراردادش ده برابر مبلغش است، حالا منتقد شده‌اند. ما تعیین تکلیف کردیم چرا که می‌دانستیم یک ایجنت ۴۴ بازیکن دارد. ایجنتی هست که سال گذشته ۱۲۷میلیاردتومان از لیگ برتر سود برده. این‌ها بالاخره قدرت دارند و به ارکان فدراسیون فشار می‌آورند. در همه جا آدم دارند.

مهدی تاج این حرف‌ها را زد اما نگفت که چگونه می‌توان با این دلال و دلالان دیگر که مثل خوره به جان فوتبال افتاده‌اند برخورد کرد. دلالانی که به رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در کمال وقاحت پیشنهاد می‌دهند تا بازیکن خارجی از کانال آن‌ها به تیم بیاید! وقتی هم که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یا سایر باشگاه‌ها پاسخ منفی می‌دهد و قصد دارد خودش مستقیم این مسیر را طی کند، با ترفندهای مختلف با خود بازیکن خارجی تماس می‌گیرند تا او را منصرف کنند یا این‌که از طریق ارتش مجازی خود به صفحه همسر آن بازیکن حمله و فحاشی می‌کنند!

متأسفانه این بخشی از واقعیت فوتبال ایران است. دلالانی که بعضا با برخی سرمربیان مشهور کشورمان نیز مراوده داشته و با استفاده از نفوذ آن‌ها در این فوتبال جولان می‌دهند اما کسی برخوردی با آن‌ها نمی‌کند. کایسدو مشتی نمونه خروار مزاحمت‌ها و مشکلاتی است که دلالان فوتبال ایران ایجاد کرده و می‌کنند.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.