رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیام مهم ستاره خارجی برای استقلالی ها: باور نکنید

مدافع سابق تیم استقلال گفت: از استقلالی‌ها درخواست دارم که هر چیزی را می‌شنوند باور نکنند؛ هواداران استقلال تا ابد در قلب من خواهند ماند.

به گزارش اینتیتر به نقل از صدآنلاین، این روزها شرایط باشگاه استقلال به هیچ‌وجه مطلوب نیست. قهر و آشتی جواد نکونام و علی خطیر از یک‌سو و مشکلات این تیم در جذب بازیکنان جدید از جمله مشکلات تمام‌نشدنی آبی‌ها در فصل جاری است.

در این شرایط دیروز صحبت‌هایی در خصوص محکومیت سنگین باشگاه استقلال توسط رافائل سیلوا مطرح شد. او در پنجره زمستانی لیگ بیست‌ویکم و به عنوان سهمیه بازیکن آزاد از الفیصلی عربستان به استقلال پیوست و در ترکیب تیم فرهاد مجیدی عملکرد خوبی داشت. سیلوا به همراه دانشگر و غلامی توانست رکورد بهترین خط دفاعی تاریخ لیگ برتر را به ثبت برساند و آبی‌ها نیز بدون شکست قهرمان شدند.

قرارداد مدافع برزیلی استقلال در پایان فصل گذشته به پایان رسید و مصطفی آجورلو قرارداد ۲ ساله‌ای را با این بازیکن به امضا رساند که طی آن او برای هر فصل مبلغ ۵۰۰هزار دلار دریافت می‌کرد. علاوه بر این سیلوا مبلغ ۳۰۰هزار دلار از فصل قبل طلب داشت و پس از ارسال چند نوتیس (اخطار)، نهایتا ایران و استقلال را ترک کرد و به کشورش بازگشت. در این بین خبر رسید که او با طرح شکایتی از باشگاه، خواستار دریافت مطالباتش از لیگ بیست‌ودوم شد. علاوه بر این، سیلوا اعلام کرد که ۵۰۰هزار دلار مبلغ قراردادش از فصل کنونی را نیز از آبی‌ها می‌خواهد تا رقم درخواستی‌اش به عدد ۸۰۰هزار دلار برسد. در این شرایط و با توجه به قیمت فعلی نرخ ارز، استقلال باید رقمی در حدود ۴۰ میلیارد تومان به این بازیکن بپردازد.

برای مشخص شدن موضوع ارتباطی با این بازیکن برزیلی برقرار کردیم و او چنین واکنشی به محکومیت باشگاه استقلال نشان داد: در چند روز گذشته رسانه‌های ایرانی صحبت‌هایی در خصوص اینکه با شکایت به فیفا می‌خواستم ۵۰۰ هزار دلار بیشتر بابت قراردادم دریافت کنم، مطرح کردند که البته باید بگویم که این موضوع به هیچ‌وجه صحیح نیست. از استقلالی‌ها درخواست دارم که هر چیزی را می‌شنوند باور نکنند. هواداران استقلال تا ابد در قلب من خواهند ماند.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.