رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیش‌بینی جنجالی حمید استیلی از ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال!

حمید استیلی ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۱۰۲ را پیش‌بینی کرد.حمید استیلی در برنامه شب‌های فوتبالی ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال را در دربی ۱۰۲ آخر هفته پیش‌بینی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرجو۲۴، استیلی گفت یحیی گل‌محمدی در خط دفاعی دست به ترکیب نمی‌زند و از چهر دفاع در این پست استفاده می‌کند که همیشه بازیکنان ثابت پرسپولیس بودند بنابراین از گولسیانی و کنعانی‌زادگان برای بازی در دفاع وسط مقابل استقلال و همچنین در کناره‌ها از علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر برای دربی استفاده می‌کند.

استیلی گفت: یحیی جلوی چهار مدافع پرسپولیس از مسعود ریگی استفاده می‌کند و در کنار این بازیکن سروش بازی می‌کند و ممکن است میلاد سرلک که بازیکن باکس است در این منطقه با سروش جا به جا شوند.

بازیکن سابق پرسپولیس اضافه کرد که این احتمال وجود دارد گل محمدی از محمد عمری نیز به عنوان یکی از مهره‌های تاثیرگذار پرسپولیس در پشت مهاجمان استفاده کند. مهدی ترابی در کناره‌ها با نعمتی هماهنگی خوبی دارد و همچنین سعید صادقی در طرف دیگر در ترکیب قرار می‌گیرند.

استیلی ادامه داد: شهاب زاهدی گزینه اصلی یحیی برای خط حمله است و عمری و عالیشاه می‌توانند به عنوان فوروارد دوم بازی کنند و نبیل باهویی گزینه آخر گل‌محمدی در خط حمله پرسپولیس است.

باتوجه به اظهارات حمید استیلی ترکیب احتمالی پرسپولیس به شکل زیر خواهد بود:

علیرضا بیرانوند – گئورگی گولسیانی – حسین کنعانی‌زادگان – علی نعمتی – دانیال اسماعیلی‌فر – مسعود ریگی – سروش رفیعی – میلاد سرلک – سعید صادقی – مهدی ترابی و شهاب زاهدی.

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.