رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

پیکان- پرسپولیس، قطعا در ورزشگاه پاس قوامین

برخلاف شایعات، بازی تیم‌های پیکان و پرسپولیس قطعا در ورزشگاه پاس قوامین تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، بعد از مخالفت رسمی شورای تامین استان البرز با برگزاری دیدار پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه انقلاب کرج، مسئولان باشگاه پیکان سریعا ورزشگاه جایگزین را معرفی کردند.

پیکانی‌ها اوایل هفته جاری طی نامه‌ای رسمی به سازمان لیگ ورزشگاه پاس قوامین را به عنوان میزبان دیدار با پرسپولیس معرفی کردند و شایعات موجود درباره احتمال برگزاری بازی در ورزشگاه آزادی صحت ندارد.

مسئولان باشگاه پیکان حتی قرارداد رسمی میزبانی در ورزشگاه پاس را با مدیران این مجموعه امضا کرده‌اند و بازی این تیم با پرسپولیس در هر شرایطی در شهرک اکباتان انجام خواهد شد‌.

تنها مسئله موجود بحث ورود تماشاگران است؛ فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مشکلی با برگزاری بازی با تماشاگر ندارند، اما شورای تأمین استان تهران باید در این خصوص نظر بدهد.

شورای تأمین تهران در سال‌های گذشته به خاطر مسائل مربوط به موقعیت جغرافیایی ورزشگاه پاس و برخی موضوعات دیگر مجوز ورود تماشاگر به بازی‌های برگزارشده در این ورزشگاه را نداده است. حالا با توجه به حواشی ایجاد شده، اعضای شورای تأمین باید تصمیم خود درباره ورود یا عدم ورود تماشاگران به ورزشگاه دستگردی برای بازی پیکان و پرسپولیس را اتخاذ کند. هرچند که بعید است این بار هم بازی با تماشاگر انجام شود.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.