رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

کربکندی : استقلال از پرخاشگری ساپینتو در این فصل لطمه خورد

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: استقلال برای موفقیت نیاز است تا در روزهای آینده با فکر و برنامه ریزی بیشتر بتواند این بهم ریختگی و عدم ثبات را برطرف کنند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، رسول کربکندی در خصوص قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی اظهار کرد: فینال جام حذفی کیفیت خوبی داشت و طبیعی بود که هر دو تیم برای قهرمانی تلاش خود را داشته باشند. با توجه به اینکه استقلال در لیگ نتوانسته بود به موفقیت برسد طبیعی بود تا بتواند در جام حذفی یک جام را دریافت کند. آبی‌ها در ثانیه‌های پایانی با یک ضربه سر کار را به تساوی کشاندند ولی این گل نتوانست در وقت اضافه فرصت برتری را برای استقلال به همراه داشته باشد.

حمودی: رفتار و حواشی ساپینتو روی عملکرد استقلال تأثیر منفی گذاشت

وی عامل موفقیت پرسپولیس را در گرو هماهنگی و کار گروهی توصیف کرد و گفت: پرسپولیسی‌ها با آنالیز خوب توانستند پیروز این میدان باشند چرا که مهاجمان استقلال به ندرت توانستند موقعیتی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنند. مهم ترین عمل شکست استقلال مربوط به نیمکت به هم ریخته این تیم بود که آن آرامش لازم در آن وجود نداشت و در نقطه دیگر عمل موفقیت پرسپولیس در جام حذفی و لیگ برتر همین آرامش روحی و روانی این تیم بود که توسط سرمربی آن به وجود آمد.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص عملکرد ساپینتو در این دیدار نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به تاثیرات فنی ساپینتو، این مربی به لحاظ فردی بسیار عصبی و به هم ریخته بود و به هیچ عنوان آرامش لازم را نداشت. لزومی نداشت که پس از گل استقلال چنین رفتاری از او شاهد باشیم چرا که با پرخاشگری خود در این فصل به استقلال لطمه زد. استقلال برای موفقیت نیاز است تا در روزهای آینده با فکر و برنامه ریزی بیشتر بتواند این بهم ریختگی و عدم ثبات را برطرف کنند. به طور قطع پرسپولیس با آنالیز خوب لیاقت آن را داشت تا دو جام را در این فصل به دست بیاورد.

کربکندی توضیح داد: مهم‌ترین عامل شکست استقلال در این فصل به واقع در به هم ریختگی، حذف از لیگ قهرمانان آسیا و انتصاب مدیران مختلف خلاصه کرد تا این تیم نتواند آرامش کافی را داشته باشد. در این بازی پرسپولیسی‌ها با گردش و حفظ توپ و مالکیت بیشتر توانستند موفق باشند و در نقطه مقابل استقلالی‌ها با ارسال‌های بلند و بدون هدف و احساسی در صدد بودند تا این بازی را ببرند ولی هیچ دستاوردی برای آنها به دست نیامد.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.