رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

گل‌محمدی: با سند می‌گویم از داوری ضربه خورده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس مدعی شد تیمش در هشت بازی از دیدارهایی که بعد از جام جهانی داشته از داوری ضربه خورده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی چهارشنبه تیمش مقابل نفت آبادان اظهار کرد: همیشه آمدن به آبادان حس خوبی برای من داشته است. دیدن مردم باصفا و خونگرم آبادانی باعث احساس بسیار خوب برای همه ماست. این مردم لایق بهترین‌ها هستند. جا دارد درود بفرستیم به شهدایی که از ناموس و و وطن ما دفاع کردند. شروع جنگ از شهر آبادان بود و همین شهدا اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک میهن عزیز ما به دست دشمن بیفتد.

او افزود: بازی‌های زیادی را از تیم نفت دیده‌ام. با آمدن تاوارس این تیم متحول شده است و فوتبال خوبی ارائه می‌دهند و تیم کاملی هستند. بازی‌هایی که از این تیم دیده‌ایم نسبت به امتیازاتی که جمع کرده‌اند، متفاوت است و می‌توانستند امتیازات بیشتری را کسب کنند. تیم قابل احترامی هستند و قطعا فردا باید تمرکز خوبی روی کار فنی داشته باشیم تا به برد برسیم. با توجه به وضعیت جدول هم صنعت نفت و هم پرسپولیس به دنبال سه امتیاز هستند و فکر می‌کنم تقابل خوبی باشد. این تقابل دیدنی خواهد بود و امیدواریم بازی خوبی را ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در دو هفته اخیر بردی نداشته‌ایم و قطعا کسب سه امتیاز بازی فردا برای ما خیلی اهمیت دارد و امیدوارم به برد برسیم و برای نفت آبادان هم آرزوی موفقیت دارم.

او در ادامه خاطرنشان کرد: همه باشگاه‌های ایرانی از نظر امکانات در شرایط خیلی خوبی نیستند و وقتی صحبت از باشگاه‌های حرفه‌ای می‌کنیم این امکانات در باشگاه‌های ما برای فوتبالمان کم است.

گل‌محمدی همچنین عنوان کرد: در دو هفته اخیر از داوری ضربات خیلی بدی خورده‌ایم. بعد از جام جهانی ۹ بازی کرده‌ایم که در هشت بازی با سند و مدرک و نیز فیلم، تیم من با مشکل داوری مواجه بوده است. در خیلی از بازی‌ها هم برده‌ایم ولی از داوری ضربه خورده‌ایم. ما خواستیم که آرامش در وجود داوران باشد و تمرکزشان به هم نخورد. من شلوغ نکردم ولی همیشه به بازیکنان و باشگاه هشدار می‌دادم که وضعیت داوری به شکلی پیش می‌رود که نگران‌کننده است که اوج بی‌عدالتی در حق پرسپولیس رخ داد و اتفاقاتی رخ داد که امتیازات زیادی را در این دو هفته از دست بدهیم. من تلفنی و حضوری در این خصوص با باشگاه صحبت کردم. بعد از بازی هفته گذشته صحبت‌هایی داشتم. واقعا عصبانی بودم و نتوانستم خودم را کنترل کنم و بحث بازی با امیدهایمان را مطرح کردم. البته معتقدم اگر با امیدهایمان هم کار کنیم چیزی از بازیکنان تیم اصلی کم ندارند و جایگاه آنها در آینده در تیم پرسپولیس خواهد بود.

گل‌محمدی ادامه داد: به هر حال صحبت هایی را مطرح کردم که وقتی طی روزهای اخیر درباره آنها فکر کردم، دیدم بحث فوتبالی است و ما متاسفانه در نهادهای فوتبالی به مشکل برخوردیم. اما برداشت خوبی از صحبت‌های من نشد و می‌خواستند از صحبت‌های من برداشت‌های غیر فوتبالی داشته باشند اما واقعا ارکان فدراسیون باید جوابگوی اتفاقاتی که برای پرسپولیس افتاد باشند زیرا تیم ما معمولی نیست که هر اتفاقی برایش رقم بخورد. پرسپولیس یک تیم پرهوادار با ۴۰ تا ۴۵ میلیون هوادار است و نباید این اتفاقات باعث جریحه‌دارشدن احساسات هواداران ما شود که از فوتبال زده شوند. از همه مسئولان امر می‌خواهم خصوصا روی داوری تمرکز داشته باشند و اجازه ندهند حق هیچ تیمی ضایع شود.

او گفت: به دنبال گرفتن امتیاز از گفتن این حرف‌ها نیستم و تنها به دنبال اجرای عدالت هستیم و همه مربیان این مهم را دوست دارند. این حق همه تیم‌هاست و امیدوارم اتفاقات خوبی در فوتبال ایران بیفتد. همه تیم‌ها استعدادهای خوبی در پایه ها دارند و باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم تا فوتبال‌ ما پیشرفت کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: برای بازی فردا بیرانوند محروم است و مصدومی هم نداریم.

این تیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.