رسانه خبری اینتیتر
این تیتر کمینه ترین رسانه خبری ایران

یحیی و درویش اشک هواداران را درآورد | پریرا و نبیل باهویی تیم پرسپولیس را بیچاره کردند!

مدیران پرسپولیس وظیفه سنگینی در قبال هواداران این تیم دارند و باید درآمد به دست آمده در باشگاه را به بهترین شکل هزینه کنند نه خرج خرید بازیکنان بنجلی مثل پریرا و نبیل باهویی.

به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری آنلاین، پرسپولیس سه‌شنبه آینده در یک بازی بسیار حساس باید به مصاف الدحیل قطر برود. این مسابقه به نوعی برای سرخپوشان حکم مرگ و زندگی دارد و اگر آنها بازی را ببرند و مخصوصا درصورتی که پیروزی‌شان پرگل هم باشد، نهایتا موفق خواهند شد از گروه مرگ لیگ قهرمانان به مرحله بعد بروند. در همین راستا هواداران هم نشان داده‌اند اهمیت بازی را درک کرده‌اند، چرا که تمامی بلیت‌های قابل فروش این مسابقه ظرف چند ساعت به پایان رسید. صد البته پرسپولیسی‌ها همیشه در بزنگاه‌های حساس پشتیبان تیم خود بوده‌اند. مثلا به یاد بیاورید که آنها بعد از شکست پرسپولیس مقابل استقلال منصوریان در بازی رفت لیگ شانزدهم، چگونه با استقبال ۹۰هزار نفری از بازی با سپاهان همه را غافلگیر کردند. با این حال اتفاق اخیر یک نکته قابل تامل دیگر هم دارد؛ اینکه بلیت مسابقه نیم‌بها شده و حتما این موضوع هم در استقبال مردم مؤثر بوده است، چرا که آنها در دیدارهای اخیر با توجه به افزایش قیمت بلیت‌ها، حضور پررنگی در مسابقات تیم نداشتند.

جانمایه مطلب این است که وضع اقتصادی اغلب مردم و ازجمله تماشاگران فوتبال خوب نیست و حتی قیمت بلیت استادیوم هم می‌تواند سبد معیشت هفتگی آنها را دستخوش تغییراتی کند. در چنین شرایطی، وظیفه مدیران پرسپولیس این است که درآمد به‌دست آمده از این راه (و نیز سایر شیوه‌های مرسوم) را به بهترین شکل ممکن هزینه کنند، نه اینکه از مردم بگیرند و به بازیکنان بنجل و به درد نخور خارجی بدهند.

درست در همان روزی که مردم برای خرید بلیت نیم‌بها شتافتند، خبر رسید لئاندرو پریرا، مهاجم برزیلی به درد نخور سرخپوشان در فصل گذشته از باشگاه شکایت کرده و احتمالا غرامت ۲۴۰هزار دلاری خواهد گرفت. این را اضافه کنید به قرارداد بازیکن بسیار ضعیفی مثل نبیل باهویی که هر دقیقه حضورش در پرسپولیس، هواداران را بیشتر عصبی می‌کند. می‌گویند او هم ۱۸۰هزار دلار از پرسپولیس می‌گیرد (تازه اگر بیشتر از این حرف‌ها نباشد)؛ آیا انصاف است پولی که با هزار دشواری به‌دست می‌آید، به این راحتی حیف و میل شود و تنها حاصل آن هم ویرانی مضاعف روح و روان مردم باشد؟ شما وظیفه دارید در چگونگی هزینه‌کرد این پول‌ها به‌مراتب سنجیده‌تر کار کنید. اموال پدرتان نیست که ریخت‌وپاش می‌کنید!

اینتیتر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.