آموزش مخفی کردن عکس‌ های تگ‌ شده در اینستاگرام

می‌توان با روش‌ هایی که در این خبر آمده، عکس‌های برچسب‌ گذاری شده از نمایه در اینستاگرام را مخفی کرد.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، به گفته مسئولان اینستاگرام، امکان پنهان کردن عکس‌های برچسب‌ گذاری شده از نمایه شما در این شبکه اجتماعی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش techstory، البته قابلیت باز کردن چندین عکس برچسب‌ گذاری شده به شکل همزمان وجود ندارد. برای مخفی کردن عکس‌های تگ شده در پروفایلتان ابتدا اینستاگرام را باز کنید. این برنامه دارای یک آیکون دوربین سفید روی پس‌ زمینه است. به نمایه شخص ارسال کننده عکس بروید.‌ می‌توان این کار را با کلیک کردن روی نماد ذره بین در سمت چپ پایین صفحه انجام داد. سپس از نوار جستجو برای سرچ نام افراد استفاده کنید.

با پیدا کردن نمایه مناسب روی آن ضربه زده و عکس‌های آن را ببینید. هنگام فراموشی فرد ارسال کننده عکس روی نماد قلب در سمت راست بالای صفحه اصلی ضربه بزنید. با پیمایش در اعلان‌های خود عکس را پیدا کنید. پس از انتخاب عکس مخفی، گزینه پیش نمایش را بزنید. با فشار دادن گزینه سه نقطه در بالا سمت راست یک منو با چندین گزینه برای آن پست باز می‌شود. با انتخاب برچسب خود در عکس روی گزینه Show On My Profile ضربه بزنید. سپس قابلیت Tap Tag Options را انتخاب کنید.

یک منوی پاپ آپ از پایین صفحه ظاهر می‌شود. پس از انتخاب Show On My Profile روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست ضربه زده و برای بازخوانی به پایین بکشید. سپس، روی نماد یک شخص در کادر وسط صفحه ضربه زده و به دنبال پست بگردید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.