رسانه خبری این تیتر

فصل جدید لیگ برتر از چه زمانی شروع می شود؟

شنبه ۱۵ مرداد فصل جدید مسابقات لیگ برتر از سوی سازمان لیگ آغاز می شود.

به گزارش اینتیتر به نقل از خبرورزشی، کرونا در یکی دو فصل اخیر تقویم مسابقات را برهم زد و در برهه ای موجب افزایش بی سابقه زمان برگزاری مسابقات شد اما سازمان لیگ با برگزاری بازی های فشرده در فصل جاری تقویم مسابقات در فصل آتی را به حالت قبل بر می گرداند.

بیشتر بخوانید:

سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات این بار در برنامه سلام صبح بخیر تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر در فصل جدید را به صورت تلویحی اعلام کرد و گفت: فعلا ۱۵ مرداد را برای شروع لیگ فصل آینده در نظر گرفتیم اما این زمان قطعی نیست و احتمال دارد یک هفته جابه‌جا شود. اگر بتوانیم در همان زمان مسابقات را شروع کنیم، نیم فصل ما قبل از جام‌جهانی به اتمام می‌رسد. تا قبل از شروع جام‌جهانی دو فیفادی داریم. باید دید اسکوچیچ چه برنامه‌ای در نظر خواهد گرفت. اردوی تیم‌ها ۸ روز قبل از جام‌جهانی آغاز می‌شود و دیگر نمی‌توانند ۲۱ روز به اردو بروند.

گفتنی است مسابقات دسته اول هم یک هفته بعد از شروع بازی های لیگ برتر استارات خواهد خورد. در فصل پیش رو با توجه به عدم برگزاری بازی های لیگ قهرمانان آسیا و هم چنین برگزاری بازی های جام جهانی در تعطیلات نیم فصل به نظر می رسد اردیبهشت ماه آینده مسابقات به پایان خواهد رسید.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.