پرسپولیس با بودجه ۱۰۰ میلیاردی طوفان نقل و انتقالات را آغاز کرد

کد خبر : ۳۵۰۴۴۶
پرسپولیس با بودجه ۱۰۰ میلیاردی طوفان نقل و انتقالات را آغاز کرد

پرسپولیس صاحب بودجه‌ای نجومی برای نقل و انتقالات شد و با خیالی آسوده به دنبال شکار ستاره‌ها در بازار نقل و انتقالات هستند.

به گزارش اینتیتر به نقل از ورزش سه، زمزمه‌های حضور پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات با قدرت هر چه تمام‌تر به گوش می‌رسد. هواداران سرخپوش که از ناکامی‌های تیمشان در سال‌های اخیر به ستوه آمده‌اند حالا امیدوارند با تزریق پولی که از سوی بانک شهر به باشگاه محبوبشان شده، شاهد روزهای درخشانی برای تیمشان باشند.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس، که در ماه‌های اخیر به شدت تحت فشار هواداران بود، حالا با در اختیار داشتن بودجه‌ای قابل توجه، می‌تواند برای تقویت تیمش در تمامی پست‌ها اقدام کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که این روز‌ها به شدت درگیر امور نقل و انتقالاتی هستند، امروز در جلسه با مالک خود شرکت کردند و موفق شدند بودجه موردنیاز خود برای بازار نقل و انتقالاتی را به دست بیاورند.

بر اساس مصوبه رسمی بانک شهر، این نهاد بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای پنجره نقل و انتقالات در اختیار پرسپولیس قرار خواهد داد تا سرخپوشان با خیال آسوده به استقبال خرید بازیکنان موردنیاز خود بروند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مالک پرسپولیس، رضا درویش را مامور کرده تا با بخش اعظمی از این مبلغ، تمام بدهی این باشگاه به بازیکنان خود در سالیان گذشته را پرداخت کند تا به این ترتیب بار سنگین از روی دوش باشگاه پرسپولیس برداشته شود.

همچنین مبلغ باقی‌مانده که چیزی در حدود ۳۰ میلیارد تومان خواهد بود نیز برای خرید بازیکنان جدید و پیش پرداخت به آن‌ها هزینه خواهد شد که البته شاید رقم درخوری برای تقبل رضایت‌نامه نباشد، اما برای پیش پرداخت بازیکنان مبلغ قابل توجهی است.

این در حالی است که رضایتنامه بازیکنی نظیر جواد آقایی‌پور در همین حدود آب می‌خورد،  اما به نظر گره نقل و انتقالات پرسپولیس با همان تسویه حساب بازیکنان باز می‌شود و باشگاه با باقی‌مانده مبلغ، نیاز‌های نقل و انتقالاتی را برآورده می‌کند.

به این ترتیب رضا درویش که در سالیان گذشته بابت مشکلات مالی پرسپولیس گلایه‌هایی داشت، حالا می‌تواند قدرت مدیریتی خود را به رخ رقبای پرسپولیس بکشد و بدون مشکل مالی به استقبال بازیکنان جدید برود.

شنیده خبرنگار ما حاکی از آن است که در روز‌های آینده این رقم بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان به خزانه باشگاه پرسپولیس واریز و از این طریق به حساب بازیکنان موردنظر منتقل خواهد شد. (پایان)

درویش: خیالمان از بابت نقل و انتقالات راحت است

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، با ابراز خرسندی از تزریق بودجه به این باشگاه، گفت: "با حمایت‌های بانک شهر، خیالمان از بابت نقل و انتقالات راحت است و می‌توانیم با قدرت به دنبال جذب بهترین بازیکنان برای فصل جدید باشیم."

هواداران در انتظار رونمایی از ستاره‌های جدید

هواداران پرسپولیس که از عملکرد تیم خود در فصل گذشته رضایت کافی نداشتند، حالا منتظر رونمایی از ستاره‌های جدید توسط باشگاه در فصل نقل و انتقالات هستند.

انتظار می‌رود با تزریق این بودجه نجومی، شاهد حضور پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات با قدرت و اقتدار بیشتری باشیم.

رقابت نفس‌گیر در لیگ برتر

با تقویت تیم‌های دیگر حاضر در لیگ برتر، رقابت در فصل جدید از همیشه سخت‌تر خواهد شد.

پرسپولیس برای تکرار قهرمانی خود در لیگ برتر، نیازمند تقویت خود در پست‌های مختلف است و بدون شک از این بودجه نجومی به بهترین نحو برای رسیدن به این هدف استفاده خواهد کرد.

تزریق بودجه صد میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس، بدون شک نقطه عطفی در تاریخ نقل و انتقالات این باشگاه خواهد بود.

باید منتظر ماند و دید که سرخپوشان با این بودجه نجومی چه عملکردی در بازار نقل و انتقالات خواهند داشت و آیا می‌توانند بار دیگر جام قهرمانی را به خانه خود ببرند یا خیر.

 

نظرات بینندگان