رسانه خبری این تیتر

بزرگراه‌های سطح شهر خلوت است؛ مراقب افزایش سرعت‌ها باشید

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشده است.

به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبح شنبه پانزدهم مرداد ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت، شاهد خلوتی در سطح معابر شهر تهران بودیم.

وی افزود: امروز شنبه از ابتدای صبح بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشدو رفت و آمد خودرو‌ها به سهولت انجام و ترافیک روانی را شاهد هستیم.

سرهنگ شریفی بیان کرد: ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران برخی رانندگان فکر سرعت و سبقت را در این معابر به ذهن خطور دهند و از خلوتی سطح شهر جهت زودتر رسیدن استفاده کنند و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی را داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین می‌باشند پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبجگاهی شهر تهران تردد کنند.

وی تاکید کرد: بزرگراه‌های سطح شهر خلوت است و تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت و سبقت‌ها حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.