رسانه خبری این تیتر

تبلت Pixel آینده گوگل احتمالا به قلم مجهز خواهد شد

تبلت آینده گوگل در وب‌سایت Universal Stylus Initiative با اسم رمز «Tangor» ظاهر شده است. این گواهینامه نشان می‌دهد که تبلت مذکور با قلم سازگار با استاندارد USI عرضه خواهد شد.

به گزارش اینتیتر به نقل از زومیت، گوگل در جریان کنفرانس I/O خود، پس از هفت سال وقفه، ورود مجددش به بازار تبلت‌ها را رسماً تأیید کرد. این شرکت حتی ظاهر تبلت آینده‌اش را به‌نمایش گذاشت، اگرچه برخی از جزئیات کلیدی مانند اینکه آیا شامل قلم است یا خیر، در هاله‌ای از ابهام باقی ماندند.

بیشتر بخوانید:

به گفته وبلاگ فناوری NuGiz، اخیراً یک تبلت گوگل با کد Tangor در وب‌سایت Universal Stylus Initiative (USI) تأیید شده است.

برای افراد ناآشنا، USI گروهی از شرکت‌ها هستند که هدف آن‌ها ارتقای استاندارد جهانی برای قلم‌های فعال قابل همکاری در طیف وسیعی از دستگاه‌های صفحه لمسی، از جمله گوش، تبلت، و رایانه است. گوگل در سال ۲۰۱۸، به این طرح پیوست.

نکته‌ی جالب این است که در این گواهینامه هیچ اشاره‌ای به برند پیکسل نشده؛ بنابراین شواهد زیادی وجود ندارد که ثابت کند در واقع به تبلت Pixel آینده اشاره دارد. ۹to5Google متذکر شد که Pixel Tablet اولین دستگاه اندرویدی خواهد بود که از استاندارد USI پشتیبانی می‌کند.

از آنجاکه گوگل تا سال ۲۰۲۳ این تبلت را عرضه نخواهد کرد، در‌حال‌حاضر اطلاعات زیادی دردسترس نیست. باوجوداین، Rick Osterloh، معاون ارشد دستگاه‌ها و خدمات گوگل، اخیراً اعلام کرد که تبلت آینده گوگل «هوشمندترین تبلت در جهان» خواهد بود.

از آن زمان گمانه‌زنی ها مبنی بر اینکه تبلت دارای نوعی عملکرد خانه هوشمند خواهد بود، شروع شد، اگرچه این موضوع همچنان مبهم است. مورد مشخص این است که تبلت پیکسل از تراشه‌ی سفارشی Tensor گوگل بهره خواهد برد و می‌تواند با بهترین تبلت‌های اندرویدی موجود در بازار رقابت کند.

اینجا 250*970
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.