مشت محکم بر دهان دشمنان نظام خواهیم زد

جانشین آموزش ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران قدرت برتر نظامی در منطقه است و در حوزه پهپاد در منطقه رتبه اول و در دنیا جزو ۴ کشور برتر هستیم.

به گزارش اینتیتر به نقل از مشرق،‌ سردار سعید فرجیان زاده جانشین آموزش ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص اقتدار نظامی ایران در منطقه گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی از اقتدار خیلی بالایی برخوردار است.

وی اظهار داشت: همه‌ی مؤلفه‌های اقتدار از جمله حضور مردم در صحنه‌ها که از مهم‌ترین مؤلفه‌های اقتدار است را امروز شاهد آن هستیم و مردم ایران در همه صحنه حضور پررنگ دارند و با تمام وجود از ارزش‌های والای نظام حمایت و پشتیبانی می‌کنند.

فرجیان زاده افزود: مؤلفه‌ی دیگر اقتدار، پیشرفت‌های ایرانعلمی است که در عرصه‌های مختلف از قبیل قدرت نظامی، مهندس و معماری، پزشکی هسته‌ای، داروسازی، انرژی‌های نو و صنعت سدسازی و جاده‌سازی که شاهد این پیشرفت‌ها هستیم.

جانشین آموزش ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه افزود: قدرت نظامی یکی دیگر از مؤلفه‌های اقتدار است؛ کشور عزیزمان ایران یکی از قدرت‌های نظامی بزرگ منطقه هست.

وی بیان داشت: ایران در حوزه پهپاد در رتبه‌ی اول در منطقه و در سطح جهانی جزء قدرت چهارم جهان قرار دارد و به لحاظ موشکی کشور از موشک‌های نقطه زن برخوردار هست.

فرجیان زاده تأکید کرد: برتری جمهوری اسلامی در منطقه به اثبات رسیده، امروز ناوهای آمریکا سیبل موشکی ما هستند؛ ایران اسلامی در منطقه حرف اول را می‌زند و تمام نقشه‌های آمریکا را با اقتداری که دارد توانسته است برهم بزند.

مردم در هر شرایطی مدافع رهبری و انقلاب هستند

این مسؤول با اشاره به نزدیکی ایام‌الله ۹ دی گفت: بی‌تردید امسال حضور مردم در ایام‌الله تاریخی ۹ دی نسبت به سال‌های گذشته پررنگ‌تر خواهد بود.

وی تصریح کرد: مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی همواره ثابت کردند در هر شرایطی مدافع نظام، رهبر انقلاب و مدافع ارزش‌های والای اسلامی انقلاب هستند.

جانشین آموزش ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: حضور گسترده‌ی مردم را در برنامه‌هایی که برای این روز پیش‌بینی‌شده است شاهد خواهیم بود، مردم ما فتنه‌گران را می‌شناسند و خیانتی که به مردم کردند فراموش نخواهند کرد.

فرجیان زاده اذعان داشت: برای حفظ عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنیم در همه‌ی صحنه‌ها حضور خواهیم داشت و مشت محکم بر دهان دشمنان نظام و انقلاب خواهیم زد.

وی در پایان گفت: فتنه‌گران و دوست داران آن‌ها نمی‌توانند هیچ مشکلی را در مسیر انقلاب اسلامی به وجود آورند، چراکه مردم همین کشور از انقلاب خود دفاع می‌کنند و مطمئن هستند با رهبری حضرت امام خامنه‌ای از این بحران هم سربلند عبور خواهیم کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.